عمارتی 1300 متری، ساخته شده برای زندگی شاهانه

Parisa Negargar-homify Parisa Negargar-homify
Residência HCF, A/ZERO Arquitetura A/ZERO Arquitetura خانه ها
Loading admin actions …

در هومیفای ما علاقه زیادی به خانه های مجلل و اشرافی داریم. خانه هایی که با استانداردهایی بسیار متفاوت از زندگی روزمره طراحی و دکور میشوند. در این دفتر ما از عمارتی در مانوس در برزیل بازدید میکنیم که در هر گوشه آن طرحی شگفت انگیز توجه را به خود جلب میکند.بیایید با هم نگاهی به دور و بر این عمارت و سلیقه ی سازندگانش بیاندازیم.

نمای اصلی

نمای مدرن ساختمان با استفاده از خطوط مستقیم  و تداخل احجام اصلی هندسی با یکدیگروهمچنین استفاده از بافت و شیشه ایجاد شده است. گیاهان و درختچه های بومی و چمن کاشته شده در فضای حیاط به ساختمان حسی دلبخش و خانگی داده است و نما را از خشکی و سردی رها کرده اند.

اُتاق غذاخوری لوکس

با وارد شدن به خانه ،میزغذاخوری بزرگ  بیشتر از هرچیزی در اتاق جلوه میکند. صندلیهای بزرگ با پشتی های جا دار که راحتی را تضمین میکنند. فضای اتاق بسیار دلباز است. این حس به کمک نور طبیعی زیادی که از پنجره های بزرگ حیاط وارد منزل میشوند و همین طور سقف بلند اتاق حاصل میشود. موقعیت قرار گرفتن میز در مرکز اتاق و رنگهای روشن فرش و کفپوش و لوستر مجلل آویزان بالای میز همگی به درخشش این فضا و حس اشرافیش کمک میکنند.

آشپزخانه مُدرن

آشپزخانه ای بسیار مدرن برای این عمارت طراحی و اجرا شده است که با تعداد زیادی از اجزای تزئیینی آرایش شده تا جلال خانه را یاد آوری کنند. بارِ مشکیِ اِل شکل و صندلی های پایه بلند با روکش چرم به شکوه آشپزخانه تا حد زیادی افزوده است. میتوانیم استفاده از عناصر استیل را در کل آشپزخانه از جمله لوازم منزل،هود و پایه های صندلیها مشاهده کنیم که همگی از شواهد سبک مدرن آشپزخانه هستند.

حمام با جکوزی

با ورود به سرویس بهداشتی میتوانیم به خوبی حسی آرام بخش را تجربه کنیم. وجود جکوزی که محل بسیارمناسبی برای تمدد اعصاب است یاد آور زندگی اشرافی ساکنین این منزل است. 

سرویس بهداشتی مجلل

استفاده از کاشیهای طلایی و معرفی این رنگ در این فضا از جمله کلاسیک ترین راه کارهای ایجاد تجمل در فضا است.

اتاق خواب

یاد آور یک اتاق مجلل هتل است،تراس که همسطح با سطح اتاق طراحی شده است به خوبی فضای اتاق را به بیرون از منزل مرتبط میکند. نور پردازی سراسری دیوار که به بافت کاغذ دیواری عمق می دهد . کفپوش براق با بافت چوب به اتاق حس گرمی و راحتی و همینطور لوکس میدهد.  

نمای پشتی

در این عکس ما تصویر نمای پشت ساختمان و از توی حیاط را میبینیم. استفاده از نورپردازی مناسب در تراس سرتاسری خانه و استفاده از گیاهان محلی در تراس به نمای خانه جلای زیبایی داده است.

فضای تفریحی

در این تصویر میتوان حیاط عمارت را مشاهده کرد که از یک استخر، فضای استراحت که با صندلی های تا شو و چترمبله شده است و همینطور تراس سرتاسری پوشیده با چوب را مشاهده کرد که بهتر ازاین نمیتواند این عمارت اشرافی را تکمیل کند.

اگر شما معمار این ساختمان بودید،آیا تصمیمی متفاوت برای استفاده ازاین فضاها میگرفتید؟

Need help with your home project?
Get in touch!

نکات برجسته از مجله ما