by INTERMOBLE COCINAS

قبل و بعد 5 سرویس بهداشتی از مُد افتاده

Parisa Negargar – homify Parisa Negargar – homify
Loading admin actions …

حتما شما هم تا کنون نگاهی به حمام و دستشویی خود انداخته اید و به خاطر آورده اید ایکس سال پیش که به این خانه نقل و مکان کرده اید نظری کاملا متفاوت به سبک و قیافه آن داشته اید. اما طبیعی است  که حمام و دستشویی بر اساس تاریخ ساختشان سبک به خصوص خود را دارند و وقتی طرح آن از مد می افتد به همه خانه حسی قدیمی و از رنگ و رو رفته میدهد. در ادامه نگاهی به 5 سرویس بهداشتی از رنگ و رو افتاده می اندازیم که با سلیقه به مد روز برگردانده شده اند. شاید وقت این شده که شما هم دست و رویی به سرویس بهداشتی خود بکشید و خانه خود را به روز کنید.در ادامه ببینید و الهام بگیرید.

قبل: چندش آور

کاشیهای بدرنگ عهد بوق اولین چیزی است که توجه آدم رو به طور خیلی منفی جلب میکند.فضای اتاق با وان کاملا پر شده و به سختی میتوان در این فضا جا به جا شد. خدا را شکر که یکی به فکر تغییر این سرویس افتاده است!  

بعد: تمیز و زیبا

با دور انداختن وان  و تعویضش با یک دوش با دیواره ای شیشه ای هم به فضای سرویس اضافه شده و هم معرفی دیواره شیشه ای فضا را بسیار مدرن و هیجان انگیز کرده. 

قبل: وصله پینه

به نظر میرسه که هر تکه از این سرویس بهداشتی به طور اتفاقی خریداری و نصب شده،هیچ چیز با دیگری همخوانی ندارد و کاشیهای نقش دار که از کف تا سقف را پوشاده فضا را خفه و بسته میکنند.

بعد: یکپارچه

استفاده از کاشیهای بزرگ و بدوم نقش به وسعت فضا واستفاده از مبلمان از یک سری به یکپارچکی سرویس کمک کرده است.  

قبل: دَخمه

با وجود استفاده ازمیزان زیادی روشنایی این سرویس هیچ جلایی ندارد.هیچ چیز بیشتر از کاشیهای قدیمی فضا را افسرده  نمیکند.

بعد: روشن و خوش نقشه

با تغییر چیدمان توالت و روشویی وتعویض وان با دوش و استفاده از کاشیهای سفید سرویس به کلی از این رو به آن رو شده است.

قبل: یکنواخت و بی مزه

معمولا استفاده از رنگ سفید در فضا به عنوان ترفندی برای هیچ وقت از مُد نیفتادن استفاده میشود. اما در اینجا این فضا اینقدر بی مزه و حوصله سر بر است که برای یک تغییر دکوراسیون التماس میکند.

بعد: شاد و با انگیزه

استفاده از رنگهای شاد در دکور این سرویس بهداشتی فضایی دل انگیز را ایجاد کرده که هر صبح به بهترین شیوه به شما صبح بخیر میگوید.

قبل: به هم ریخته

ریخت و پاشی این فضا بیشتر از هر چیزی آن را از ریخت انداخته است،دلیلش اما واضح است هیچ فضایی برای نگهداری محصولات بهداشتی در نظر گرفته نشده است. به علاوه روشوی، وان و توالت همگی بسیار قدیمی و از مد افتاده اند.

بعد: براق و مرتب

استفاده از مبلمان جدید و در نظر گرفتن کمد برای محصولات بهداشتی و تغییر کاشیها و معرفی نقش در کف که در کنتراست با دیوارهای ساده و سفید قرار گرفته است این سرویس را به فضایی دلنواز و دوست داشتتی تبدیل کرده است.

اگر از این مطلب لذت بردید تماشای دفتر ایده زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

12سرویس بهداشتی که روی شما را زمین نمی زنند!

کدام تغییراز نظر شما از همه موفق تر است؟
 خانه ها by Casas inHAUS

Need help with your home project? Get in touch!

Request free consultation

Discover home inspiration!