دگرگونی بزرگ در خانه کوچک یک خانواده

Parisa Negargar-homify Parisa Negargar-homify
Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons
Loading admin actions …

وقتی سالها در یک خانه زندگی کرده ایم سخت است که به پتانسیل های درونیش فکر کنیم،همیشه عیب و ایرادهایش هستند که به ذهن میرسند . اما با درخواست مشاوره از مهندسین معمار و طراحان داخلی آنها نگاهی نو به خانه قدیمی شما می اندازند و میتوانند با راهکارهایی خلاقانه خانه کهنه شما را تبدیل به یک منزل نو و شیک کنند. در این دفتر ایده به یکی از این پروژه ها نگاه میکنیم که در آن از سرویس بهداشتی و آشپزخانه گرفته تا حیاط خانه همگی تبدیل به فضاهایی مدرن و راحت برای استفاده این خانواده شده اند.

شروع ماجرا

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons

همیشه شروع سخت ترین مرحله کار است. خداحافظی با خانه قدیمی و نمای آشنایش به این آسانی ها نیست. اما وقتی به نتیجه کار در افق نگاهی بیاندازید دلتان آرام میگیرد و با شجاعت به ورود چیزهای نو و بهتر به زندگی خود بله میگویید و دست بکار میشوید.

دیگرراه برگشتی نیست

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons

پا پیدا شدن تیرهای ساختمان وقت آن است که خود را برای یک زندگی کاملا جدید حاضر کنید. ما میدانیم که این فضای بزرگ ایجاد شده قرار است به یک آشپزخانه زیبا و دلباز تبدیل شود اما دیدن آن در این حالت به خاطر ما میاورد که بدون رنج گنج مهیا نمی شود! 

ارزش صبر کردن را داشت

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons آشپزخانه

با نشان دادن این آشپزخانه به هر کسی میتوان او را به بازسازی خانه اش راضی کرد. دیوار های آجری و کف پوش چوبی با رنگ ملایم و کابینتهای خاکستری براق و مدرن همگی فضایی بینهایت زیبا را ایجاد کرده اند. شاه این فضا اما سقف شیبدار و آسمان نما های تعبیه شده در آنند که نور طبیعی را به طرز زیبایی به خانه وارد کرده اند.

حیاط امن و کاربردی

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons حیاط

با اینکه بسیاری از فضای باغچه برای ایجاد این حیاط کاربردی از بین رفته است اما نگاه داشتن این درختان سن و سال دار حیاط را از یکنواختی خارج کرده اند . دیواره های خاکستری که رنگ کابینتهای آشپزخانه را در فضای بیرون منعکس میکنند به حیاط جوی خصوصی و دنج داده است. یک منقل کباب و چند دست صندلی کافی است که این حیاط را به محل تفریح خانواده تبدیل کند.

سرویس بهداشتی ضربدر دو

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons سرویس بهداشتی

یکی از بهترین تغییرات ایجاد شده در این خانه اضافه کردن سرویس بهداشتی دوم به خانه است. به این طریق همیشه یک حمام و دستشویی خالی برای استفاده پیدا میشود. استفاده از رنگ سفید در این فضا و ورود نور طبیعی آن را بزرگ و جا دار نشان میدهد.

آمیختگی قدمت و مدرنیته

Tantallon Road, Lambert&Sons Lambert&Sons راهرو مدرن، راهرو و راه پله

نصب آشپزخانه مدرن در این خانه قدیمی میتوانست به راحتی توی ذوق بزند،اما طراحان با هوشیاری و با نصب کمد های دیواری سراسری بازدید کننده را به سمت سرویس بهداشتی و سایر فضاهای خانه هدایت میکنند. کفپوش های مدرن راه راه که در تمامی خانه فرش شده اند هم به این آمیختگی نو و کهنه کمک میکنند بدون اینکه  احساس کنیم چیزی درجای خودش نیست.

نظر شما در مورد این پروژه چیست؟

Need help with your home project?
Get in touch!

نکات برجسته از مجله ما