by Metropole Architects - South Africa

10 ویلای شیک برای داشتن ولذت بردن!

Parisa Negargar – homify Parisa Negargar – homify

Request quote

شماره وارد شده معتبر نیست. لطفا به کد کشور،پیش شماره و شماره تلفن وارد شده دقت کنید.
By clicking 'ارسال' I confirm I have read the سیاست حفظ حریم خصوصی & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Loading admin actions …

اینجا در هومیفای پر است از خانه هایی که به سبک ها و سلیقه های مختلف طراحی و ساخته شده اند و زمینه را فراهم می کند تا به راحتی این تفاوتها را با هم مقایسه کرد. اما با وجود همه این تفاوتهای واضح این خانه ها در یک چیز مشترکند و آن زیبایی و جذابیت آنهاست که آدم را به داشتن هر کدامشان وسوسه می کند.در ادامه به چند نمونه از این خانه ها و سبکهایشان نگاهی می اندازیم

ترکیبی از کلاسیک و مدرنیته

تناسب شیروانی که در اینجا با ارتفاعی بسیار بلند نسبت به ارتفاع کلی ساختمان در نظر گرفته شده ،ظاهری بسیار جذاب ایجاد کرده است . تضاد رنگی دیوارها با شیروانی و استفاده از مصالح نوین در این سبک کلاسیک الگوی خوبی است برای افرادی که می خواهند ویلایی با ظاهری کلاسیک اما به روز داشته باشند.

ویلایی به یاد ماندنی

 خانه ها by ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT
ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

ДОМ В ЛЕНИНГРАДСКОЙ ОБЛАСТИ

ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

خانه ای مدرن در اعماق جنگل که با نمای چوبی خود در پشت زمینه تنههای درفت یاد آور ارتباط آدمی با طبیعت است.  ایوان بزرگ و دلباز این خانه با گرمی پذیرای روزهای به یاد ماندنی است. برای الهام گرفتن از ویلاهایی از این دست و ساختن ویلای رویایی خود میتوانید در هومیفای نگاهی به تمامی پروژه های زیبای خانه سازی بیاندازید.

نمایی فوق العاده

در معماری سبک مدرن استفاده از درها و پنجره های بزرگ بسیار متداول است. تاثیری که این دیوارهای شفاف در روح و فضای خانه ایجاد می کند بی اندازست بخصوص وقتی هدف از اقامت در این منزل لذت بردن از آب و هوا و محیط پیرامونی است. لذت آب تنی دراین استخر را هم در اینجا نباید فراموش کنیم!

طبیعی و آرام بخش

 خانه ها by AL ARCHITEKT

استفاده از چوب در این نما توانسته ظاهری گرم به این خانه بسیار ساده بدهد .معرفی چوب به عنوان مصالح ساختمانی راهکار خوبی برای معرفی طبیعت در فضای غیرطبیعی ساختمان است.

تضاد بافت و رنگ

 خانه ها by yücel partners
yücel partners

GÜRSOY COTTAGE

yücel partners

استفاده از رنگ سفید در کنار نمای آجری،این خانه را به طرز قابل توجهی از یکنواختی خارج کرده است. و به آن بُعد بخشیده است.

تضاد با طبیعت

تضاد بافت کوهستان با این خانه  مکعبی به چشمگیر شدنش کمک بسیار زیادی میکند. استفاده از بافت های متضاد عمودی و افقی در سایت این ویلا این تضاد را دوباره در فضای پیرامونی خانه ایجاد کرده و یکی از عوامل مؤثر به چشم آمدن این خانه است.

مدرن

 خانه ها by GN İÇ MİMARLIK OFİSİ
GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

Dış cephe ve peyzaj

GN İÇ MİMARLIK OFİSİ

معماری مدرن این منزل با ظاهر چهارگوشه اش یاد آور«خانه سازی» دوران کودکی است. استفاده از پنجره های بزرگ که از مشخصات سبک معماری مدرن است در سرتاسر ساختمان به چشم می خورد. اینجا هم سعی شده با وارد کردن چوب به نما ظاهر ساختمان را برای روح طبیعت دوست آدمی آشنا تر کنند.

تفکیک بصری

 خانه ها by Nicolas Tye Architects
Nicolas Tye Architects

​Brixham House

Nicolas Tye Architects

در اینجا هم با استفاده از تضاد بافت و رنگ دو طبقه ساختمان از لحاظ بصری از همدیگر تفکیک شده اند.

همراه با طبیعت

 خانه ها by PATH Architecture
PATH Architecture

Laurelhurst Carriage House

PATH Architecture

معماری این خانه سعی کرده تا تفاوتی بین فضاهای داخلی و خارجی خانه قائل نشود. استفاده از درهای بزرگ شیشه ای و کشویی و پنجره هایی  که بازکردنشان آسمان را به خانه میآورد. ایوان بزرگ و مجهز به باربکیو و میز غذاخوری نمونه های دیگری از یکی شدن کاربرد درون و بیرون این خانه است.

فرمی متفاوت

  by The Bazeley Partnership
The Bazeley Partnership

The Sea House, Porth, Cornwall

The Bazeley Partnership

با قرار دادن این خانه بر روی این تپه کوچک معمار توانسته است، فرمهای جالبی را در فضا معرفی کند.دیواره های خمیده ی پله های ورودی و ایجاد ایوان بزرگ روبروی در ورودی و شیروانی دو تکه ای همگی نمونه هایی از این  بازی با فرم است که توجه را به سمت این ویلا جلب می کند.

 خانه ها by Casas inHAUS

Need help with your home project? Get in touch!

Discover home inspiration!