12سرویس بهداشتی که روی شما را زمین نمی زنند!

Parisa Negargar-homify Parisa Negargar-homify
homify سرویس بهداشتی
Loading admin actions …

چهاردیواری کوچک که همه چیزش سفید است،شاید اولین چیزی باشد که  وقتی به حمام یا دستشویی فکر میکنیم به ذهنمان میرسد . اما برای آدمهای اهل ذوق صدها و هزاران راه مختلف برای طراحی و ساخت سرویس بهداشتی وجود دارد. بیایید با هم نگاهی به چند نمونه از این سرویسهای بهداشتی هیجان انگیز بی اندازیم.

به آرامش شب

ترکیبی از کاشیهای مشکی و پوشش کف چوبی و رو شوی و زیر دوشی سفید رنگ آدم را به شب جنگل در کنار یک برکه میبرد. تلألوی نور ماه در آسمان زیبای شب و بوی درختان جنگلی و همگی در یکی از مدرن ترین سرویسهای بهداشتی. واقعا فوق العاده است.

سیاه و سفید

Mozaiki z płytek, Deeco Deeco سرویس بهداشتی

با وجود سفیدی کاشیها بافت آنها فضای غیرهمگون و هیجان انگیزی ایجاد کرده است که با تزیینات تیره روی تاقچه فضایی زیبا ایجاد کرده است.

چرا که نه!

Closet House, Consexto Consexto سرویس بهداشتی

استفاده از ین درختچه به عنوان چوب لباسی و یک دکور خیلی خاص توجه هر بیننده ای را جلب میکند.

رنگارنگ

با داشتن حسی خوب از علم رنگ شناسی ترکیبی از رنگهای تکمیلی و استفاده آن ها در تناسبات درست فضایی غیر زمینی در این دوش ساده ایجاد کرده اند.

به بزرگی همه اتاق

وقتی فضای خانه اجازه میدهدو تا وقتی که اتاق خوابتان در دارد، سرویس بهداشتی همیشه به خودی خود در و پیکر لازم ندارد!  سایرافراد خانواده میتوانند از سرویسهای دیگر خانه استفاده کنندتا شما از از حمام روزانه خود در آرامش اتاق خواب خود لذت ببرید.

راستیک

Kenny&Mason Bathrooms, Kenny&Mason Kenny&Mason سرویس بهداشتی وان و دوش

ترکیبی از شیرآلات برنزی و در معرض دید گذاشتن الوار و استفاده از کاشی های در تُنالیته فیروزه ای ،این حمام را به زیبایی تزئیین کرده اند.

حمامی به بزرگی یک خانه

کیست که نتواند ساعتها در این فضا به تمدد اعصاب نپردازد! 

تزئینات سنتی

استفاده از دیوار با رنگ زنده و تزئیناتی الهام گرفته از هنر های سنتی و روشویی سنگی با فرمی نا متداول، حتی فکر کردن به یکی از این ایده ها کار هر کسی نیست چه برسد به ترکیبی از همه اینها با این موفقیت!

خزینه برای خانه امروزی

Sorema - Bath Fashion: 2016 new coordinated products, Sorema Sorema سرویس بهداشتی محصولات نساجی و تزئینات

چه ایده خوبی برای اجرا کردن در منازل ایرانی ،این ایده  یاد آوری ازهزاران سال قدمت معماری ایرانی است. کاربردش هم حتما نباید فراموش شود که تا چه حد همچین دوشی جلوی پاشیدن آب را میگیرد!

دلتنگ طبیعت

بهترین راه تلفیق زندگی شهری با عناصر طبیعی. استفاده از گیاهان در باغچه ای عمودی درون سرویس بهداشتی یکی از مصادیق طراحی منظر داخلی است. استفاده از سنگ به عنوان کف پوش و جا حوله ای از جنس نی ،توانسته اند فضایی مدرن با حال و هوایی وحشی تولید کنند.

مدرن و تمیز

با استفاده از دیوار شیشه ای دور دوش از آبریزی های ناخواسته جلوگیری شده و سایر فضاهای سرویس برای استفاده خشک باقی میمانند.گرما به طور بصری و با استفاده از رنگهای گرم درکف ودیوار ایجاد شده  که درکنتراست خوبی با وان و روشویی قرار میگیرند. 

کاشیکاری

در معماری مدرن بسیار با ارزش است وقتی نگاهی به گذشته  انداخت و از میراث آن استفاده کرد. استفاده از کاشیهای سنتی به شیوه مدرن در یک دیوار و استفاده از کاشیهای ساده در دیوار های دیگر و تضاد هر دو با کفپوش روحی بسیار ارزشمند به این سرویس بهداشتی بخشیده است. استفاده از نیم دیوار شیشه ای از پاشیدن آب روی توالت و سایر فضاهای سرویس بهداشتی جلوگیری کرده و به علت شفافیتش امکان دید به تمامی فضا را ایجاد کرده است.

کدام یک از این سرویسهای بهداشتی را شما در منزلتان می خواهید داشته باشید؟

Need help with your home project?
Get in touch!

نکات برجسته از مجله ما