by F. LEITNER KG

12سرویس بهداشتی که روی شما را زمین نمی زنند!

Parisa Negargar – homify Parisa Negargar – homify

Request quote

شماره وارد شده معتبر نیست. لطفا به کد کشور،پیش شماره و شماره تلفن وارد شده دقت کنید.
By clicking 'ارسال' I confirm I have read the سیاست حفظ حریم خصوصی & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Loading admin actions …

چهاردیواری کوچک که همه چیزش سفید است،شاید اولین چیزی باشد که  وقتی به حمام یا دستشویی فکر میکنیم به ذهنمان میرسد . اما برای آدمهای اهل ذوق صدها و هزاران راه مختلف برای طراحی و ساخت سرویس بهداشتی وجود دارد. بیایید با هم نگاهی به چند نمونه از این سرویسهای بهداشتی هیجان انگیز بی اندازیم.

به آرامش شب

ترکیبی از کاشیهای مشکی و پوشش کف چوبی و رو شوی و زیر دوشی سفید رنگ آدم را به شب جنگل در کنار یک برکه میبرد. تلألوی نور ماه در آسمان زیبای شب و بوی درختان جنگلی و همگی در یکی از مدرن ترین سرویسهای بهداشتی. واقعا فوق العاده است.

سیاه و سفید

 سرویس بهداشتی by Deeco

با وجود سفیدی کاشیها بافت آنها فضای غیرهمگون و هیجان انگیزی ایجاد کرده است که با تزیینات تیره روی تاقچه فضایی زیبا ایجاد کرده است.

چرا که نه!

 سرویس بهداشتی by Consexto

استفاده از ین درختچه به عنوان چوب لباسی و یک دکور خیلی خاص توجه هر بیننده ای را جلب میکند.

رنگارنگ

 سرویس بهداشتی by DUPONT TÜRKİYE
DUPONT TÜRKİYE

DuPont™ Corian®

DUPONT TÜRKİYE

با داشتن حسی خوب از علم رنگ شناسی ترکیبی از رنگهای تکمیلی و استفاده آن ها در تناسبات درست فضایی غیر زمینی در این دوش ساده ایجاد کرده اند.

به بزرگی همه اتاق

 سرویس بهداشتی by Home Staging Factory
Home Staging Factory

Contemporary bathroom

Home Staging Factory

وقتی فضای خانه اجازه میدهدو تا وقتی که اتاق خوابتان در دارد، سرویس بهداشتی همیشه به خودی خود در و پیکر لازم ندارد!  سایرافراد خانواده میتوانند از سرویسهای دیگر خانه استفاده کنندتا شما از از حمام روزانه خود در آرامش اتاق خواب خود لذت ببرید.

راستیک

ترکیبی از شیرآلات برنزی و در معرض دید گذاشتن الوار و استفاده از کاشی های در تُنالیته فیروزه ای ،این حمام را به زیبایی تزئیین کرده اند.

حمامی به بزرگی یک خانه

 سرویس بهداشتی by Badeloft GmbH
Badeloft GmbH

Freistehende Badewanne BW-01-L aus Mineralguss

Badeloft GmbH

کیست که نتواند ساعتها در این فضا به تمدد اعصاب نپردازد! 

تزئینات سنتی

استفاده از دیوار با رنگ زنده و تزئیناتی الهام گرفته از هنر های سنتی و روشویی سنگی با فرمی نا متداول، حتی فکر کردن به یکی از این ایده ها کار هر کسی نیست چه برسد به ترکیبی از همه اینها با این موفقیت!

خزینه برای خانه امروزی

 سرویس بهداشتی by Sorema

چه ایده خوبی برای اجرا کردن در منازل ایرانی ،این ایده  یاد آوری ازهزاران سال قدمت معماری ایرانی است. کاربردش هم حتما نباید فراموش شود که تا چه حد همچین دوشی جلوی پاشیدن آب را میگیرد!

دلتنگ طبیعت

بهترین راه تلفیق زندگی شهری با عناصر طبیعی. استفاده از گیاهان در باغچه ای عمودی درون سرویس بهداشتی یکی از مصادیق طراحی منظر داخلی است. استفاده از سنگ به عنوان کف پوش و جا حوله ای از جنس نی ،توانسته اند فضایی مدرن با حال و هوایی وحشی تولید کنند.

مدرن و تمیز

با استفاده از دیوار شیشه ای دور دوش از آبریزی های ناخواسته جلوگیری شده و سایر فضاهای سرویس برای استفاده خشک باقی میمانند.گرما به طور بصری و با استفاده از رنگهای گرم درکف ودیوار ایجاد شده  که درکنتراست خوبی با وان و روشویی قرار میگیرند. 

کاشیکاری

در معماری مدرن بسیار با ارزش است وقتی نگاهی به گذشته  انداخت و از میراث آن استفاده کرد. استفاده از کاشیهای سنتی به شیوه مدرن در یک دیوار و استفاده از کاشیهای ساده در دیوار های دیگر و تضاد هر دو با کفپوش روحی بسیار ارزشمند به این سرویس بهداشتی بخشیده است. استفاده از نیم دیوار شیشه ای از پاشیدن آب روی توالت و سایر فضاهای سرویس بهداشتی جلوگیری کرده و به علت شفافیتش امکان دید به تمامی فضا را ایجاد کرده است.

کدام یک از این سرویسهای بهداشتی را شما در منزلتان می خواهید داشته باشید؟
 خانه ها by Casas inHAUS

Need help with your home project? Get in touch!

Discover home inspiration!